1267и
И
Порталът на Вашия успех !
ПОРТАЛ  ЗА  АРХИТЕКТУРА,  СТРОИТЕЛСТВО,  БЛАГОУСТРОЙСТВО  И  СТРОИТЕЛНА ПРОМИШЛЕНОСТ.   ФУНКЦИОНИРА  ОТ  1  ДЕКЕМВРИ  1997  ГОДИНА
и
Назад към първата страница Новини
НОВИНИ
06.09.2014 г.и
Поройните дъждове в Бургаско са взели две жертви – жени на 63 и 23 години
.
    Тялото на по-възрастната жена е било открито снощи от пожарникари в бургаската местност Отманли (в рибарското селище Ченгене скеле), съобщи МВР. Жената се е удавила, тялото ? е било открито в автомобил. По първоначални данни е придошла река, която е заляла пътя.
Главният секретар на МВР Светлозар Лазаров съобщи, че по-младата жена, която първоначално бе обявена за издирване, също е загинала.
На самото Ченгене скеле от пороя са завлечени много лодки и рибарски постройки, има обърнати автомобили, съобщи кметът на Бургас Димитър Николов, който в момента е на мястото.
и

и
    В общините Приморско, общините Димитровград и Харманли е обявено бедствено положение.
    Падналият пороен дъжд в Приморско е нанесъл значителни щети и силно е нарушен нормалният ритъм на живот на населението, съобщиха от пресцентъра на общината. Летището в града е под вода, прелива Дяволската река. Има сигнал за бедстващи хора в къмпинг „Китен“.
 
 

Copyright © 1993 - 2014  От ВАС за ВАС