Назад към първата страница Новини
От ВАС за ВАС  - НОВИНИ
и
До края на годината преструктурират електроразпределителното дружество в Бургас

    Областният управител Любомир Пантелеев се срещна с Щефан Шишковиц, председател на Управителния съвет на Електроразпределение Пловдив АД и Стара Загора АД. На срещата присъстваха още зам. областният управител Илчо Дуганов и зам. председателят на УС Вернер Хенгст.
    Ръководството на Електроразпределителните дружества запозна областния управител с новия начин на работа на дружествата, хода на тяхното преструктуриране, постигнатите досега резултати и създаването на новите клиентски центрове.
    Областният управител Любомир Пантелеев поиска повече и по- пълна информация за инвестиционните намерения на дружеството в Бургаска област. На срещата бе разисквана и темата за евентуални съкращения в дружеството в региона. Пантелеев настоя и за яснота относно темповете за развитие на социалната програма на ЕРП и нивото на работните заплати.
    До края на годината ще завърши преструктурирането на дружеството на територията на Бургаска област. През 2006 г. ЕРП ще инвестира в България 15- 18 млн. лв., като около 7 млн. лв. ще бъдат вложени само в разработването на нови клиенти.
                                                                                                                                                                                        burgasinfo
15.09.2006 г.

Copyright © 1993 - 2006  От ВАС за ВАС
Всички права запазени