и
И
Порталът на Вашия успех !
Запазена марка
БЪЛГАРСКИЯТ  ПОРТАЛ  ЗА  АРХИТЕКТУРА,  СТРОИТЕЛСТВО,  БЛАГОУСТРОЙСТВО  И  СТРОИТЕЛНА ПРОМИШЛЕНОСТ.   ФУНКЦИОНИРА  ОТ  1  ДЕКЕМВРИ  1997  ГОДИНА
и
Назад към първата страница Новини
НОВИНИ
и16.06.2008 г.и
Удължиха срока за търга на военния завод “НИТИ” ЕАД, гр. Казанлък

    Във връзка с издаването на разрешения за достъп до класифицирана информация и удостоверения за сигурност на участниците в търга с явно наддаване за продажбата на 100% от капитала на “НИТИ” ЕАД, гр. Казанлък, Агенцията за приватизация удължи срока за подаване на предложения за участие в търга, както и самия търг до 11.00 часа на 28 юли 2008 г., съобщиха от агенцията.
    В средата на април стана ясно, че пет фирми са закупили документация за участие в търга за НИТИ - “Енергоремонт - МК” ЕООД, София, Нити - Инженеринг ЕООД, Берета Трейдинг ООД, Гама Инвест АД, София, и Арсенал АД гр. Казанлък.
    Обявената начална тръжна цена е 6 100 000 лв., а стъпката на наддаване - 200 000 лв. Явният търг трябваше да се проведе днес.
НИТИ ЕАД произвежда продукти с гражданско и военно предназначение, например ловно и спортно оръжие и боеприпаси за тях, сферични и високоенергийни барути, пиротехнически изделия и сигнални средства, специални средства за самозащита, противоградови ракети - единствен производител в България, касетъчни и конвенционални боеприпаси, противотанкови мини - в т.ч. кумулативни с неконтактен електронен взривател последно поколение, дистанционни взриватели и запалки, специална електроника и тренажорни системи, стрелково оръжие и други./ инт
 

Copyright © 1993 - 2008  От ВАС за ВАС