1267и
И
Порталът на Вашия успех !
ПОРТАЛ  ЗА  АРХИТЕКТУРА,  СТРОИТЕЛСТВО,  БЛАГОУСТРОЙСТВО  И  СТРОИТЕЛНА ПРОМИШЛЕНОСТ.   ФУНКЦИОНИРА  ОТ  1  ДЕКЕМВРИ  1997  ГОДИНА
и
Назад към първата страница Новини
НОВИНИ
и21.03.2014 г.и
Висша мода за домашна употреба показват на Италианския фестивал на красотата и прическата

    Идеи за висша мода в стайлинга, които лесно може да се реализират у дома, показват участници в  Италианския фестивал на красотата и прическата. Новото е, че проявата вече не е само за професионалисти, а фокусът е насочен и към крайния потребител, обясниха организаторите от компания „Кристиан оф Рома груп“. Форумът се провежда от 21 до 23 март 2014 г. в Международен панаир Пловдив.
    Той започна с изпълнение на канцонети от Руслан Мъйнов и Калуди Калудов.  Виртуозните певци получиха аплодисменти от официалните гости, сред които бяха съпругите на посланиците на Италия, Русия и Беларус у нас – Криста Контичели, Людмила Исакова и Татяна Воронкович.
    „Италианският  фестивал вече извежда модата от сцената и я прави много по-достъпна. Участниците сякаш провокират посетителите да създават индивидуалната си модна линия“, каза при откриването д-р Иван Соколов, председател на Съвета на директорите на Международен панаир Пловдив.
    Новата тенденция ясно се откроява по щандовете на изложителите и в майсторските демонстрации на известни стилисти от Италия, които показват лесно приложима естетика. Това обогатява предлаганите безплатни идеи за оригинални, трайни и лесно изпълними фризури за абитуриентския бал.
    Фирми от 70 страни - представители на чуждестранни компании, участват в 23-ото издание на форума, съобщиха организаторите. На техните щандове посетителите ще намерят най-новите продукти за коса, грим, козметика и парфюмерия, ще получат консултации.
    „Висша мода” за домашна употреба на боя за коса е адаптирал брандът „Alfaparf”. Професионалният продукт за ползване вкъщи прави своя дебют у нас. Иновативна гелообразна боя с 14 цвята превръща всеки в художник, тъй като основните й багри могат да се смесват в безброй комбинации.
 Хит е т. нар. мигновена терапия за дълбоко увредена коса. Новата серия на „Bеs” за минути възстановява изтощения косъм.
 На достъпни цени се продават уреди, с които и неспециалистите могат лесно да направят вкъщи   маникюр с гел лак. Цветна козметика и коректори за бръчки и тъмни кръгове под очите, използвани от експерти в грима, вече имат и версии за любители със същите високи качества. Налагат се екологично чисти продукти, създадени с натурални съставки.
    Професионалистите могат да оборудват козметични и фризьорски салони с модерни уреди и материали, да се запознаят с актуалните направления в бранша по време на безплатните семинари, обучения и лекции, които ще водят известни стилисти от Италия и Ирландия.
 Фестивалът е  част от Дните на семейството, свободното време, хобито и модата, които са наситени с много атракции и продължават до 23 март в Международен панаир Пловдив. Посетителите могат да видят Международната изложба „Природа, Лов, Риболов“, Специализираната изложба „Цветна пролет“, Изложбата на общините, Eвропейския панаир на  предприятия и кооперации от социалната икономика, презентиращ  облекло, обувки, трикотаж, изделия за дома, Международната киноложка изложба и Националната изложба за Купата на дружество „Любители на кучето“-Пловдив (22-23 март).
    Палатите са отворени от 9 до 18 ч., в неделя – до 14 часа. Билетът за всички изложения струва 2 лв., а за ученици, пенсионери и инвалиди – един лев.

и

и
    Висша мода за домашна употреба – това е новата тенденция на която се подчиняват козметичните продукти, предлагани по щандовете на Италианския фестивал на красотата и прическата в Международен панаир Пловдив.
и
и

и
    Известни стилисти показват оригинални и лесно изпълними фризури на сцената на Италианския фестивал на красотата и прическата в Международен панаир Пловдив.
 
 

Copyright © 1993 - 2014  От ВАС за ВАС